'СФОРМУЙ СВІЙ СЕТ'. Саме так ми бачимо наші прикраси на Вас. Наші вироби доступні для кожної з Вас. Ви унікальні і сміливі, і можете самі створювати свій образ. В основу створення бренду K.A.Z.A Women ми вклали певні принципи, які визначили нашу політику.


1. Прикраси повинні бути безпечними. Наші вироби виконані зі срібла 925 проби з або без нанесення позолоти 14/18 карат. Жодне вушко не відчує алергічну реакцію на сплав металу *.

2. Ювелірні прикраси мають бути доступними кожному. Ми пропонуємо ювелірні вироби з дорогоцінного металу за демократичними цінами.

3. Кожна з Вас має право створити свій власний образ. Ми пропонуємо Вам сформувати свій власний сет. Ви можете придбати одну сережку з пари та зробити комбінацію з різних моделей.

4. Ми створили для Вас унікальне подарункове пакування, яке дозволить Вам відчути себе особливою, або подарує радість тому, хто отримає наш виріб у подарунок.

5. Ми працюємо для Вас. У Вас є можливість повернути виріб, якщо Ви вважаєте, що він Вам не підходить **.

6. Ми йдемо в ногу з прогресом і наш онлайн магазин має професійно функціонуючу онлайн платформу, яка допоможе Вам зробити вибір, придбати вироби, не виходячи з дому, а також отримати виріб зручним для Вас способом. Наша платформа має високий ступінь захисту для здійснення онлайн платежів.

Ваша,
K.A.Z.A Women* У виняткових випадках може мати місце індивідуальна реакція на срібло 925
** Будь ласка, ознайомтеся з інструкцією з 'Повернення та Обміну' виробів


Made on
Tilda