ДОГЛЯД

Більшість наших ювелірних виробів зроблені зі срібла 925 проби з позолотою (з золотим покриттям). Такі вироби є крихкими, з часом можуть втратити свою яскравість та колір. Швидкість вицвітання позолоти залежить від багатьох чинників.

Ми не можемо дати Вам гарантію, що Ваші позолочені прикраси будуть існувати вічно, але правильний догляд допоможе забезпечити красу ювелірних виробів, блиск та довговічність. Виконайте кілька наших корисних порад:

- Знімайте прикраси перед сном та спортивними вправами;

- Уникайте впливу хімічних речовин, чистячих засобів у будь-якому вигляді;

- Уникайте впливу навколишнього середовища на вироби;

- Не приймайте душ, ванну, не купайтеся у басейні та солоній воді з прикрасами;

- Уникайте потрапляння туалетної води/парфумів на ювелірні вироби;

- Зберігайте вироби подалі від прямих сонячних променів та тепла, не зберігайте прикраси у ванній або інших вологих місцях;

- Для зберігання використовуйте спеціально призначені бокси для ювелірних виробів і ніколи не використовуйте пакети з полівінілу.

Налийте невелику кількість рідкого мила в теплу воду і використовуйте м'яку зубну щітку для чистки ювелірних виробів. Зубні щітки ідеально підходять для чищення ювелірних виробів зі складними деталями, які складно очистити. Якщо бруд важко видалити, попередньо замочіть прикраси в чистій воді.

Важливо:

Позолочені прикраси вимагають більшої уваги. Дуже інтенсивне використання зубної щітки може призвести до зникнення золотого покриття, тому дуже важливо виконувати цей процес надзвичайно обережно, щоб уникнути зносу.

Для відновлення сяйва і блиску виробів використовуйте тканину для полірування. Проте, вона не видалить подряпини.

ЗБЕРЕЖЕННЯ ЯСКРАВОСТІ/ ЧИСТКА
Made on
Tilda